תהליך הסינון וההצטרפות

תהליך הסינון וההצטרפות של קבלני שיפוצים לאתר

 

תכניות כמו “יצאת צדיק”, מיועדות כדי לחשוף את פניו האמיתיות של עולם בעלי המקצוע הרווי מצד אחד באנשים שאינם מקצועיים, בלשון המעטה, אך בל נשכח כי התחום אינו חסר גם באנשים טובים המעניקים שירות אמין, הוגן ומקצועי. כשזו המציאות, אנו שמנו לעצמנו מטרה, לשמש כמתווכים ביניכם לבין העלית של קבלני השיפוץ ולשם כך, נדרשת עבודת סינון קפדנית, אשר מטרתה – לאפשר רק לקבלנים ולשיפוצניקים האיכותיים ביותר להצטרף לאתר.

בשבילכם – רק הטוב ביותר

כל קבלן אשר מבקש להצטרף לאתר שלנו נדרש לעבור תהליך סינון קפדני ביותר. סינון זה בשלביו הראשוניים דורש עמידה בקריטריונים גבוהים ביניהם אלו הבאים:

 • קבלן רשום – על הקבלן לעבוד באופן חוקי ולהיות מומחה בתחומו
 • מחירים הוגנים – על הקבלן להציע מחירים הוגנים על שירותיו כמקובל בשוק
 • תודעת שירות – על הקבלן להיות אדיב, אמין ומנומס
 • שנות ניסיון – על הקבלן להיות בעל 5 שנות ניסיון לפחות כדי להצטרף לאתר
 • הצגת חשבוניות – על הקבלן להציג 10 חשבוניות עדכניות, כאשר אנו נפנה אל לקוחותיו באופן אקראי ונבקש את חוות דעתם עליו.

מלבד דגשים אלו תיערך חקירה מטעמנו אשר מטרתה לבדוק את תחומי התמחויותיו של הקבלן, כמה עובדים נמצאים תחתיו והאם בבעלותו כל התעודות הנדרשות. זה המקום לציין שהאתר מנוהל על ידי קבלן שיפוצים בעל ניסיון של 20 שנה, כך שקיימת מודעות גבוהה לדרישות הנחוצות.

לאחר הצטרפות – כל קבלן מקבל אזור אישי משלו

לאחר שהקבלן עבר את הסינון שלנו ומקבל אישור הוא יקבל עמוד משלו בו יופיעו כל הפרטים הנוגעים אליו ובין היתר, תחומי ההתמחות שלו, שנות הניסיון וכן הדירוג שלו אשר נקבע על פי חוות דעת של המשתמשים בשירותיו. לקבלן אין גישה לשנות את חוות הדעת או לערוך אותן, אלא שזהו תפקידם הבלעדי של מנהלי האתר, הנשענים על חוות דעתכם.

באמצעות הדף ניתן ליצור קשר באופן ישיר עם הקבלן – ואף לקבל הצעות מחיר על שירותיו.

הסינון מתמשך באיסוף חוות הדעת שלכם

כדי שפעולת הסינון תישאר בתוקפה לכל אורך הדרך ועל מנת לוודא שהקבלן אכן מחויב אליכם ואל העבודה, אנו נבקש מכם חוות דעת לאחר השימוש בשירותיו, כאשר קבלן ולו ממוצע של חוות דעת הנמוך מ- 8 לא יפורסם באתר. באמצעות חוות הדעת שלכם נוכל להבטיח כי הקבלנים והשיפוצניקים שיישארו באתר יהיו הטובים והמומלצים ביותר.

בעת איסוף חוות הדעת אנו בודקים את הקריטריונים הבאים:

 • זמינות – האם נתקלתם בקשיים להשיג את הקבלן? האם הקבלן אכן הגיע בשעה שהבטיח?
 • מקצועיות – האם הקבלן עמד בלוחות זמנים וסיפק פתרונות מיטביים במסגרת התקציב או שהתנהג בצורה לא מקצועית בעליל? האם פעל במקצועיות לכל אורך השיפוץ?
 • אמינות – האם הקבלן דרש את המחיר שנקבע עמכם, או שהיו “הפתעות”? האם שילמתם מחיר הוגן או שמא אינכם מרגישים שקיבלתם תמורה מלאה לכספכם?
 • תודעת שירות – האם הקבלן נהג באדיבות, בנימוס בסבלנות, או שכשל בפן זה של תודעת השירות?
 • סדר – האם הפרויקט שלכם בוצע בצורה מסודרת, תוך דאגה לנקות את אזור העבודה ולהשאיר אתכם עם בית נעים, או שהטיל עליכם את האחריות לנקות חומרים ושאריות מן השיפוץ שבוצע?

באפשרותכם להזמין את אנשי המקצוע המומלצים שלנו כבר עכשיו!

תוך הישענות על ידע, ניסיון והבנת התחום מטעם מפעילי האתר – ועם מערכת סינון קפדנית אשר שמה דגש על כל פרט קטן – אתם יכולים להיות בטוחים כי קבלני השיפוצים ואנשי המקצוע אשר תמצאו באתר אכן יבצעו את עבודתם על הצד הטוב ביותר, וסוף סוף לשפץ את הבית בלב שקט.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר
אנו כאן בשבילכם.

  טיפים ומאמרים

  קטגוריות