הקלידו את עיר או ישוב והזמינו קבלן שיפוצים מומלץ ביותר

שיפוצניק או קבלן שיפוצים Icon שיפוצים

אל מי עדיף לפנות – שיפוצניק מן השורה או קבלן שיפוצים?

בבואכם לחפש אנשי מקצוע באתר, תיווכחו לגלות כי ישנה הפרדה בין קבלני שיפוצים לבין שיפוצניקים – ולא בכדי. ההבדל בין השניים אומנם אינו ברור מאליו, אך בהחלט קיים. בעוד שקבלן שיפוצים יהיה הבחירה המתאימה לפרויקט שיפוץ רחב, במסגרתו יש צורך לפקח על כמה וכמה אנשי מקצוע בו זמנית, הרי שעבור שיפוץ ממוקד או מקומי – שיפוצניק מנוסה עשוי להתאים יותר.

אם אתם מתלבטים או אינכם יודעים כיצד להגיע לבחירה הנכונה ביותר עבורכם, הנה מידע שימושי שיוכל לכוון אתכם.

מה ההבדל בין קבלן שיפוצים לשיפוצניק?

כאמור ישנם הבדלים בין שיפוצניק לבין קבלן שיפוצים. במונחים כלליים ניתן לאפיין אותם כך:

קבלן שיפוצים – זהו בעל מקצוע מנוסה ולו מוניטין וותק בתחום. ניסיונו של קבלן שיפוצים בא לידי ביטוי בהתמחותו והיא פרויקטים מורכבים או כוללים, המצריכים את העסקתם של מס’ עובדים, גיוס בעלי מקצוע מומחים כמו למשל חשמלאי או אינסטלטור וכיוצא בזה. בניגוד לשיפוצניק אשר אמון על ביצוע העבודה, קבלן השיפוצים אינו מבצע בדרך כלל את העבודה במו ידיו, אלא רק מפקח עליה, דואג לעמידה בלוחות הזמנים, מתאם בין בעלי המקצוע השונים, דואג לטפל בליקויים אם ישנם ובאופן כללי – הוא אחראי על ניהול הפרויקט.

 

שיפוצניק – למרות שישנם קבלני שיפוצים “קטנים” יותר לעומת אחרים, הגדרות תפקידם בפועל שונות מאלו של השיפוצניק. מדובר בהגדרות שנובעות מהעבודה בשטח והן אלו שיוצרות את ההבדלים. כך למשל, בעוד שקבלן שיפוצים מבצע עבודות שיפוצים נרחבות, שיפוצניק יהיה אחראי על ביצוע עבודות קטנות יותר, כמו למשל שיפוץ חלקי של אזור מסוים בבית או שיפוץ קוסמטי שמטרתו רק לשפר הנראות של הדירה ולא לשנות את היסודות. השיפוצניק מבצע את עבודת השיפוצים בפועל ובמו ידיו, ובמקרה הצורך הוא נעזר בבעלי מקצוע מומחים, אך אלו לא עובדים תחתיו.

 

אם כן, הבחירה בין שיפוצניק לבין קבלן שיפוצים תלויה באופיו של השיפוץ שהנכם מבקשים לעשות, כמו גם בהיקפו. כך למשל עבודות שיפוצים בסדר גודל קטן או במחיר נמוך יותר יתאימו לשיפוצניק, בעוד שעבודות גדולות ויקרות כמו שיפוץ כללי ומסיבי או הוספת חדר לבית, אלו הן עבודות שמתאימות יותר לקבלן השיפוצים. כמו כן קבלני שיפוצים מספקים מענה גם לבעלי דירות חדשות, אשר מעוניינים להתאים את הדירה שקנו לצרכים שלהם. 

 

איך מגיעים לבחירה הנכונה ביותר?

בין אם אתם זקוקים לשיפוצניקים מומלצים ובין אם לקבלני שיפוצים מומלצים, באפשרותכם לבחור את בעל המקצוע הדרוש לכם כבר עכשיו ישירות מהאתר ולעשות את הצעד הראשון לשינוי המיוחל בבית שלכם.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר
אנו כאן בשבילכם.

    טיפים ומאמרים

    קטגוריות