שאלות נפוצות PRO4ME

שאלות נפוצות

 

מה תפקידו של קבלן שיפוצים מומלץ?

קבלן שיפוצים מומלץ אחראי על תהליך השיפוץ מתחילתו ועד סופו כאשר תפקידו כולל גיוס אנשי מקצוע, פיקוח על העבודה, עמידה בלוחות הזמנים שהוגדרו, מתן מענה במקרה של בעיות העולות בשטח, תיקון ליקויים במידת הצורך ועוד.

איך בוחרים קבלן שיפוצים מומלץ?

באתר, דירוגם של קבלני השיפוצים ברשימה נקבע על ידי לקוחות מרוצים והמלצותיהם כאשר דירוג בין 8 ל – 10 נחשב כגבוה. זה המקום לציין, שכל הקבלנים באתר מומלצים היות וקבלן שחוות הדעת עליו הייתה נמוכה מ – 8 בממוצע, לא יישאר באתר.

איך אוכל לקבל הצעות מחיר לשיפוץ דירות?

כל שעליך לעשות הוא לאתר קבלן שיפוצים מרשימת הקבלנים וליצור עמו קשר לקבלת הצעת מחיר. במידה ויש צורך בהמלצות על קבלנים לעבודות מורכבות ניתן ליצור קשר עם הנהלת האתר בשעות הפעילות כדי לבחור קבלן הקרוב למקום המגורים ומתמחה בעבודה לה זקוקים.

מהו שיפוץ קוסמטי?

ישנם כמה סוגים של שיפוצים ביניהם שיפוץ קוסמטי, בו משנים את סגנונה של דירה ישנה או קיימת וכן את האווירה בה, מבלי להרוס תשתיות או לבצע עבודות מסיביות. ברוב המקרים זהו שיפוץ אשר מטרתו לשפר את הנראות.

מהו שיפוץ חלקי?

שיפוץ חלקי הוא תהליך בו נערכות עבודות שיפוץ רק באזורים מסוימים בדירה כמו למשל באמבטיה או במטבח, בניגוד לשיפוץ כללי, בו נעשות עבודות שיפוצים בכל הדירה בכללותה ומן היסוד.

מה זה קבלן שיפוצים?

קבלן שיפוצים הוא איש המקצוע אשר אחראי על שיפוץ הדירה. הוא מתווך בין בעלי הדירה לאנשי המקצוע, הוא אחראי על אנשי מקצוע אלו ומוודא שהם יבצעו את תפקידם במסגרת לוחות הזמנים שהוקצו להם, הוא מגיע לאתר השיפוצים ובודק את איכויות העבודה והוא הכתובת של בעלי הבית במקרה של ליקוי או תקלה אותם נדרש לתקן.

מהו הסכם קבלן שיפוצים?

בכל עבודה מול קבלן שיפוצים מומלץ לעגן את הגדרות העבודה בהסכם קבלן שיפוצים, על מנת שלא יהיו אי הבנות בהמשך. בהסכם זה מומלץ לכלול סעיפים הנוגעים לתגמול, לאופן התשלום, לחריגות מהתקציב, לעמידה בלוחות זמנים, למסירת מפתח, לביטוחים וכיוצא בכך. כאשר כל הסעיפים הנ”ל כתובים בחוזה המוסכם על שני הצדדים, אתם תוכלו להיכנס לשיפוץ בראש שקט.

איך נהוג לקבלן שיפוצים?

לרוב התשלום בעבור עבודות שיפוצים מתבצע על פי סיכום עם השיפוצניק. עם זאת נהוג לשלם מקדמה מראש וכן אחוז מהתשלום כל פעם, בהתאם למידת ההתקדמות. כך למשל לאחר שהשיפוצניק סיים עם אזור המטבח למשל, הוא יקבל אחוזים מסך כל התשלום וכן הלאה. את נושא התגמול לאחר שסוכם, יש לעגן בחוזה עם בעל המקצוע וזאת על מנת למנוע אי הבנות או אי נעימויות.מי כותב את חוות הדעת באתר?

חוות הדעת באתר הן אמיתיות והן נאספו מאנשים אשר השתמשו בשירותיו של הקבלן המדובר. חוות דעת אלו נאספות מהלקוחות בתום מתן השירותים טלפונית ומעודכנות באתר, כאשר לא ניתנת אפשרות לבעלי המקצוע לערוך או להסיר את חוות הדעת שקיבלו. מלבד משוב מהלקוח, אנו דואגים גם לבקר באתר השיפוצים כדי להתרשם מעבודתו של הקבלן בפועל.

לשאלות נוספות הנוגעות לתחום השיפוצים אתם מוזמנים לפנות אלינו בשעות הפעילות ואנו נשמח לספק לכם מענה!

 

 

יש לכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, עכשיו כל מה שנשאר לכם זה רק לבחור.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר
אנו כאן בשבילכם.

    טיפים ומאמרים

    קטגוריות