מה המשמעות של ציון הקבלנים?

מה המשמעות של ציון הקבלנים?

בסופו של כל תהליך שיפוץ אשר נערך עם קבלן שיפוצים שנבחר באמצעות האתר, אנו נתקשר אל הלקוח עבורו בוצע השיפוץ ונבקש את חוות דעתו על שירותיו. הלקוח ישתף אותנו בחוות דעתו ובחוויותיו ואנו נציג את אלו מילה במילה באתר, בדף של הקבלן. לאחר קבלת חוות הדעת, אנו מבקשים מאותו הלקוח לדרג את עבודות של הקבלן על פי מדרג מקצועי, תוך שאנו בודקים חמישה קריטריונים שונים והם:

זמינות – האם הקבלן הגיע אליכם בשעה שסוכמה עמו מראש?
מקצועיות – האם הקבלן התנהג במקצועיות לכל אורכו של תהליך השיפוץ?
אמינות – האם המחיר שביקש עבור שירותיו היה כמקובל בתחום ותואם למחיר שסוכם עמו מראש?
תודעת שירות – האם הקבלן נהג אליכם באדיבות, בנעימות, בסבלנות ובנימוס?
סדר – האם הקבלן דאג להשאיר אחריו סביבת עבודה נקייה ומסודרת?
הציון שתעניקו לקבלן בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המצוינים, ישוכלל בתוך ממוצע הציונים הכללי של הקבלן, כפי שיופיע בפני הגולשים.

מיקומו של הקבלן ברשימה נקבע על ידי הציון שתעניקו לו

ביחס למנועי חיפוש אחרים, בהם מיקומו של הקבלן נקבע בהתאם לתקציב הפרסום שלו ולא תמיד עומד ביחס ישיר לרמת מקצועיותו או אמינותו, אצלנו הקבלן צריך להרוויח את מקומו במעלה הטבלה. כל הקבלנים אשר מופיעים בראש הרשימה הגיעו לשם כתוצאה מחוות דעת טובה של לקוחותיהם על טיב השירותים שהם מציעים. כך קבלן אשר קיבל חוות דעת גבוה, מיקומו יהיה בראש הטבלה כאשר הרשימה הנה בסדר יורד.

כיצד לקבלנים בתחתית הרשימה יש גם ציונים גבוהים?

התשובה לכך פשוטה – קבלנים אשר ממוצע הציונים שלהם נמוך מ- 8 לא יישארו באתר וזאת בגלל שאנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים של שירות. כתוצאה מכך, כל הקבלנים והשיפוצניקים שמופיעים ברשימה נחשבים למומלצים ומחזיקים ציונים גבוהים.

יותר חוות דעת אותנטיות – יותר שקט נפשי בשבילכם

היות ושמנו לנו למטרה לקשר ביניכם לבין מיטב הקבלנים, אנו דואגים שתהליך הסינון והדירוג יהיה כמה שיותר סדיר, כך במידה וקבלן קיבל ציון גבוה מלקוחות רבים שהשתמשו בשירותיו, מידת הסבירות כי הוא אכן איש מקצוע מיומן ואמין, תהיה גבוהה יותר, כל שכן מדויקת יותר. בעזרת חוות הדעת שלכם, אנו נוכל לספק הן לכם והן לכשכמותכם את התמונה המלאה אודות כל קבלן וקבלן. בעזרת בחינה מדוקדקת של חוות הדעת ועל ידי הציונים הניתנים, תוכלו לסנן מועמדים לעבודות השיפוץ בבית שלכם.

קבלו טיפ קטן – קבעו פגישת היכרות עם הקבלן שלכם

הציונים וחוות הדעת באתר מאפשרים לכם לקבל מושג אודות מידת מקצועיותו ואמינותו של כל קבלן. עם זאת, אין זה תחליף לפגישה אישית כדי לעמוד על הכימיה ביניכם. לאחר שסיננתם את הרשימה, קבעו להיפגש עם קבלי השיפוץ אשר הרשימו אתכם ביותר, וודאו כי הם אכן המתאימים לביצוע התפקיד וכי הם עונים גם על הקריטריונים שאתם מציבים.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר
אנו כאן בשבילכם.

    טיפים ומאמרים

    קטגוריות