חוות דעת על קבלני שיפוצים

חוות דעת על התנהלותו של קבלן השיפוצים שלך

 

חוות דעתכם, על טיב השירותים של קבלני השיפוצים המציעים את שירותיהם באתר חשובה לנו, לכן אנו נדאג ליצור עמכם קשר ולאסוף אותה בתום שירותי השיפוץ ואף במהלכם.

ההתנסות שלכם היא שתקבע את דירוג הקבלן

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון ולא בכדי. בידיכם, שהתנסיתם בעבודה מול הקבלן, מצוי כוח רב ואתם אלו שיכולים לקבוע באם אותו קבלן עונה על כל הקריטריונים הנדרשים כדי להישאר באתר. כמו כן, באמצעות הדירוג שלכם ייקבע גם מיקומו ברשימה המוצגת לגולשים באתר.

כיצד מבוצע תהליך איסוף חוות הדעת?

על מנת לקבל את חוות דעתכם על הקבלן שביצע את עבודות השיפוץ עבורכם, אנו ניצור עמכם קשר טלפונית, כאשר הדירוג נקבע על פי קריטריונים של זמינות, אמינות, מקצועיות, מחירים וסדר. כמובן שאתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת, לרבות במקרים בהם יש בעיה ספציפית עם קבלן. אנו נפעל כדי לברר את הנושא, נשלח פקח או מנהל לאתר, נאתר את הבעיה וננסה לטפל בה בו במקום.

 

(תמונה לדוגמה דירוג הקבלן)

 

היתרונות בהסתמכות על חוות דעת של לקוחות עבר

לחוות הדעת יש יתרונות רבים. ראשית כל באמצעותן ניתן להבטיח כי הקבלנים יהיו מחויבים יותר לביצוע עבודתם על הצד הטוב ביותר, היות והם מעוניינים להשיג חוות דעת חיובית. שנית קבלנים אשר המדרג שלהם נמוך מ- 8 יעזבו את האתר, כך שיש להם אינטרס לפעול לשביעות רצונכם המרבית.

אנו שואפים להשתפר ולשפר את השירותים שאנו מעמידים לרשותכם, לכן נשמח להתייעל בהתבסס על חוות דעתכם!

 

אנו משתדלים לברר אחר כל עבודה שבוצעה את איכות השירות והתפקוד של בעל המקצוע, כמה הוא גבה מכם ואיך הוא התנהג אילכם אתם לא לבד,
פנו אלינו בעת הצורך אנו כאן  בשבילכם.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר
אנו כאן בשבילכם.

    טיפים ומאמרים

    קטגוריות