קבלני שיפוצים מומלצים באזור מגוריך

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר
אנו כאן בשבילכם.

  טיפים ומאמרים

  קטגוריות

  אתר PRO4ME הוקם על ידי בעלי מקצועי מתחום השיפוצים, אשר מזהים את החשיבות הגדולה במתן שירותי שיפוץ אמינים ואיכותיים לכלל בעלי הנכסים. באתר מוצגים לגולשים ולמתעניינים בעבודות שיפוצים שמותיהם של קבלני שיפוצים ושיפוצניקים מומלצים כשהם מדורגים על פי חוות דעת שנאספו מהמשתמשים בשירותיהם, וכן אמצעי ליצירת קשר ישיר עמם.

  מה המטרה העומדת מאחורי הקמת האתר?

  המטרה העומדת מאחורי האתר היא לשמש עבורכם כמתווכים ולאפשר לכם להתוודע אל קבלי שיפוצים באיכות גבוהה, וזאת כדי שתוכלו להיכנס לתקופת השיפוץ כשאתם סמוכים ובטוחים שהבית שלכם נמצא בידיים טובות. כדי לעשות זאת אנו פועלים במישורים הבאים:

  איסוף חוות דעת של לקוחות

  חוות הדעת של הלקוחות נאספות באופן טלפוני מגולשים אשר בחרו קבלני שיפוצים מן האתר לטובת שיפוץ. חוות הדעת נשענת על כמה וכמה קריטריונים חשובים והם – זמינות, מקצועיות, אמינות, תודעת שירות וסדר כלומר – האם הקבלן הגיע בזמן שנקבע? האם הוא היה אדיב וסובלני? האם איתר את התקלה במהרה? האם גבה על השירות מחיר הוגן? והאם עבד בצורה מסודרת? חוות הדעת מדורגות ומשפיעות על מקומו של הקבלן ברשימה.

  סינון קפדני בעת קבלת קבלנים לאתר

  תהליך הקבלה לאתר כולל סינון קפדני של הקבלנים אשר מבקשים להצטרף, תוך שהם צריכים לעמוד בקריטריונים בלתי מתפשרים של נימוס, מחירים אמינות ועוד. היות והאתר מנוהל על ידי קבלן עם ניסיון, האינדיקציה לבחירה הנה מקצועית ומבוססת על ידע נרחב בענף השיפוצים. זה המקום לציין כי לקבלנים אין גישה או אפשרות לערוך או למחוק את חוות הדעת המתקבלות עליהם.

  ביקור בשטח

  במהלך השיפוצים לא פעם ולא פעמיים אנו נגיע לביקור באתר השיפוצים או נשלח פקח מטעמנו, על מנת לפקח ולוודא שהכל מתנהל כשורה ושהקבלן הנבחר מחויב לתהליך העבודה. הרצון להיות מדורג במקומות הראשונים ברשימה ולקבל חוות דעת חיובית על מנת להישאר באתר, הם אלו שמשפיעים על עבודתו של הקבלן ומבטיחים כי היא תתנהל ביד רמה.

  השימוש באתר ללא תשלום ובזמינות מרבית

  השימוש בשירותי האתר אינו דורש מצדכם התחייבות והוא אינן כרוך בתשלום. כל האינפורמציה והידע המקצועי מוגשים לכם ללא עלות ולשירותכם בלבד. אנו זמינים עבורכם ובמידה ואתם זקוקים לייעוץ והכוונה במציאת קבלן השיפוצים המתאים לצרכים שלכם, אנו יותר מנשמח לספק לכם מענה מתאים בשעות הפעילות.

  באפשרותכם להיכנס כבר עכשיו לרשימת קבלני שיפוצים מומלצים או לרשימת שיפוצניקים מומלצים לבחור את בעל המקצוע שיבצע את השיפוץ שלכם – ולפתוח בתהליך השיפוץ בראש שקט ומתוך הידיעה כי בחרתם בעל מקצוע בעל המלצות מוכחות.

   

  אתר PRO4ME מרכז לכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, עכשיו כל מה שנשאר לכם זה רק לבחור קבלן .